Ühingust | juhatus | Ene Pill  
 


 

Ene Pill
Ühingu majandusjuht


MSc (psühholoogia)

MSc terviseteadus (kunstiteraapiad)

Ene Pill on lõpetanud sotsiaalpsühholoogia eriala Tartu ülikoolis ning kaitsnud teadusmagistri kraadi Tallinna Ülikoolis psühholoogia erialal. 2010. aastal lõpetas Ene Tallinna Ülikooli terviseteaduste magistri kraadiga kunstiteraapiate eriala. Alates 2016. aastast omab loovterapeudi kutset (visuaalkunsti spetsialiseerumine).

Ene on töötanud Lastekeskuse Tähetorn ja Tallinna Õppenõustamiskeskuse psühholoogina. Loovvõtted olid peamisteks töövahenditeks ka MTÜ Convictuse juhitud projekti raames toimuvatel endiste sõltlaste ja nende lähedaste toetusgruppides. Sama projekti raames viis Ene Pill läbi ka grupitööd Harku Naistevanglas. Ene on töötanud Keila Taastusravikeskuses insuldijärgsete patsientidega ja rehabilitatsioonikeskuses Adeli Eesti OÜ ning teinud koostööd Eesti Vähiliiduga.

Ene Pill kasutab oma töös erinevaid kunstimeediaid ja loodusfotograafia võimalusi. Fotograafia on Ene harrastuseks olnud üle nelja aastakümne ja ta on esitlenud oma pilte kuuel fotonäitusel.  Ene rakendab oma kunstiteraapiate alaseid oskusi Tallinna Perekeskuse,  MTÜ Minu Tasakaal ja erapraksise psühholoogi ja loovterapeudina. Ene on lektor Tervise Arengu Instituudis, koolituskeskuses Luwil ja vanemate koolituse „Imelised Aastad“ grupijuht. 

ene.pill@gmail.com

tagasi

Copyright © All rights reserved
Keiu tee 15, Randvere küla, Viimsi vald, Harjumaa, 74016, Estonia | eestiloovteraapiad@gmail.com