Eetikakoodeks
Kunstiterapeudiks registreerimine
Kovisioon
Õppija Ühendus
 
 
Ühingust | Liikmeskond _ liikmed  
 
AULIIKMED:
Peter Petersen, 2006
Eha Rüütel, 2017
LIIKME NIMI ELTÜ juures registreeritud/omab kutset (K) KONTAKTID VASTUVÕTT
AULIIKMED Peter Petersen 2007
Eha Rüütel 2016
Anna Heinsoo
Anne Vaino loovterapeut, kunstiterapeut (K) anne.vaino@gmail.com 5 179 289 Rannamõisa, Harku vald,Harjumaa
Annely Kaldoja loovterapeut, kunstiterapeut annely.kaldoja@gmail.com 56453087 Tallinn, Harjumaa
Annely Lutter
Annely Starkopf loovterapeut, muusikaterapeut (K) annelyst@gmail.com 5 296 694 Tallinn, Harjumaa
Anne-ly Kasemaa
Anu Käsk
Anu Roosild
Anu Virovere
Dina Smoljakova
Doris Bärenson
Eda Heinla loovterapeut, kunstiterapeut (K)
Eha Rüütel loovterapeut, kunstiterapeut (K) eha.ruutel@gmail.com 55 502 111 Nõmme Tervisekliinik
Ene Kivi loovterapeut, kunstiterapeut (K) kiviene@gmail.com 5 020 613 Tallinn, Harjumaa
Ene Pill loovterapeut, kunstiterapeut (K) ene.pill@gmail.com 53300019 Tallinn, Harjumaa
Eneli Peipsi loovterapeut, kunstiterapeut eneli.peipsi.001@mail.ee 5 093 267 Tallinn, Harjumaa
Ethel Espenberg ethel@kunstiteraapiad.ee 56 655 001 AS Fertilitas
Eve Lukk loovterapeut, muusikaterapeut (K) eve.lukk@tlu.ee 5 133 157 Tallinn, Harjumaa
Gerda Matvere
Heidi Niinepuu
Helen Hanso
Helen Pere helen.pere7@gmail.com
Helen Tartes-Babkina loovterapeut, kunstiterapeut (K) info@kunstiterapeut.com 5 188 552 Tallinn, Harjumaa
Heli Preismann loovterapeut, draamaterapeut heli.preismann@gmail.com Lääne- ja Ida-Virumaa
Iivi Zajedova
Ivar Espenberg
Ivi Mark
Juta Piirlaid
Jüri Kriisemann
Kai-Liis Gramakovski loovterapeut kai_liis@hotmail.com 58 048 894 Hiiumaa, Kärdla
Kaia Laurik
Kaie Jõeveer
Kairi Miller loovterapeut (K)
Kaisa-Gerda Kohari
Katrin Heinloo loovterapeut, kunstiterapeut (K) katrin.heinloo@gmail.com 56 912 599 Tallinn, Harjumaa
Katrin Tibar katrin.tibar@gmail.com 5 066 838 Tallinn, Nõmme
Katrin Urke
Kristi Schulze
Kristiina Salong kristiinas@vhk.ee 52 44 527
Külle Kadarik
Külli Hansen
Liina Ponjetajev
Liisi Allsoo
Liisi Kukk
Liisi Kõuhkna
Lilian Liiväär loovterapeut, kunstiterapeut
Linda Luhse loovterapeut
Ly Jagor
Mai Sein-Garcia
Mall Tamm loovterapeut, kunstiterapeut (K) mall.tamm@mail.ee 5 158 453 Tallinn, Harjumaa
Mari Lipp loovterapeut, kunstiterapeut (K) lipp.mari@gmail.com 55 695 258
Mari Mägi loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut
Mari-Liis Maikalo
Marika Jegers
Marika Ratnik loovterapeut, kunstiterapeut (K) marika.ratnik@mail.ee 5 042 406 Tallinn, Harjumaa
Marika Käggo mkaggo@gmail.com 5 296 266 Tartumaa
Marju Jõgis
Marju Jõulu marju.joulu@collega.ee 5 279 700 Tallinn, Harjumaa
Merle Peters merle@tasakaalustuudio.ee Tallinn, Harjumaa
Reet Jaanus loovterapeut, kunstiterapeut
Saale Kibin
Signe Krikmann loovterapeut, kunstiterapeut
Sirje Pree
Sirje Vahar
Svetlana Pärnsalu
Svetlana Reinmets
Taimi Elenurm
Tatjana Bobir
Teele Hallmägi
Terje Kaldur loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut (K) terjekaldur@gmail.com 56 845 772 Tallinn, Harjumaa
Tiiu Jalakas
Triin Ulst
Victoria Scotti loovterapeut, kunstiterapeut victoriascotti@gmail.com Tallinn, Harjumaa
Õnne Aas-Udam loovterapeut onneaas.udam@gmail.com 5 287 288 Tabasalu, Harjumaa
Õnne Naaris
           
Copyright © All rights reserved
Keiu tee 15, Randvere küla, Viimsi vald, Harjumaa, 74016, Estonia | eestiloovteraapiad@gmail.com