Eetikakoodeks
Kunstiterapeudiks registreerimine
Kovisioon
Õppija Ühendus
 
 
Ühingust | Liikmeskond _ liikmed  
 
AULIIKMED:
Peter Petersen, 2006
Eha Rüütel, 2017
LIIKME NIMI
ELTÜ juures registreeritud / omab kutset loovterapeut, tase 7 (K) KONTAKTID VASTUVÕTT
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anna Heinsoo    
Anne Vaino loovterapeut, kunstiterapeut, (K) anne.vaino@gmail.com
Tel.: 5 179 289
Rannamõisa, Harku vald, Harjumaa
Annely Kaldoja loovterapeut, kunstiterapeut
annely.kaldoja@gmail.com
Tel.: 56453087
Tallinn, Harjumaa
Annely Lutter    
Annely Starkopf loovterapeut, muusikaterapeut annelyst@gmail.com
Tel.: 5 296 694
Tallinn, Harjumaa
Anne-ly Kasemaa  
Anu Käsk  
Anu Roosild  
Anu Virovere  
Doris Bärenson  
Eda Heinla loovterapeut, (K)
Eha Rüütel loovterapeut, kunstiterapeut, (K) eha.ruutel@gmail.com
Tel.: 55 502 111
Nõmme Tervisekliinik
Ene Kivi loovterapeut, kunstiterapeut, (K) kiviene@gmail.com
Tel.: 5 020 613
Tallinn, Harjumaa
Ene Pill loovterapeut, kunstiterapeut, (K) ene.pill@gmail.com
Tel.: 53 300 019
Tallinn, Harjumaa
Eneli Peipsi loovterapeut, kunstiterapeut eneli.peipsi.001@mail.ee
Tel.: 5 093 267
Tallinn, Harjumaa
Ethel Espenberg loovterapeut, kunstiterapeut ethel@kunstiteraapiad.ee
Tel.: 56 655 001
AS Fertilitas
Eve Lukk loovterapeut, muusikaterapeut, (K) eve.lukk@tlu.ee
Tel.: 5 133 157
Tallinn, Harjumaa
Gerda Matvere  
Heidi Niinepuu
 
Helen Hanso  
Helen Pere   helen.pere7@gmail.com  
Helen Tartes-Babkina loovterapeut, kunstiterapeut, (K) info@kunstiterapeut.com
Tel.: 5 188 552
Tallinn, Harjumaa
Heli Preismann loovterapeut, draamaterapeut heli.preismann@gmail.com Lääne-Virumaa
Ida-Virumaa
Iivi Zajedova  
Ivar Espenberg  
Ivi Mark  
Juta Piirlaid  
Jüri Kriisemann
Kai-Liis Gramakovski loovterapeut, (K) kai_liis@hotmail.com
Tel.: 58 048 894
Hiiumaa, Kärdla
Kaia Laurik  
Kaie Jõeveer  
Kairi Miller loovterapeut, (K)  
Kaisa-Gerda Kohari  
Katrin Heinloo loovterapeut, kunstiterapeut, (K) katrin.heinloo@gmail.com
Tel.: 56 912 599
Tallinn, Harjumaa
Katrin Tibar   katrin.tibar@gmail.com
Tel.: 5 066 838
Tallinn, Nõmme
Katrin Urke  
Kristi Schulze  
Kristiina Salong  
Külle Kadarik
 
Külli Hansen  
Liina Ponjetajev  

Liisi Allsoo

 
Liisi Kukk  
Liisi Kõuhkna  
Lilian Liiväär loovterapeut, kunstiterapeut  
Linda Luhse loovterapeut  
Ly Jagor  
Mai Sein-Garcia  
Mall Tamm loovterapeut, kunstiterapeut, (K) mall.tamm@mail.ee
Tel.: 5 158 453
Tallinn, Harjumaa
Mari Lipp loovterapeut, kunstiterapeut, (K) lipp.mari@gmail.com
Tel.: 55 695 258
 
Mari Mägi loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut
Marika Jegers  
Marika Ratnik loovterapeut, kunstiterapeut, (K) marika.ratnik@mail.ee
Tel.: 5 042 406
Tallinn, Harjumaa
Marika Käggo   mkaggo@gmail.com
Tel.: 5 296 266
Tartumaa
Marju Jõgis  
Marju Jõulu   marju.joulu@collega.ee
Tel.: 5 279 700
Tallinn, Harjumaa
Merle Peters   merle@tasakaalustuudio.ee Tallinn, Harjumaa
Reet Jaanus loovterapeut, kunstiterapeut  
Saale Kibin  
Signe Krikmann loovterapeut, kunstiterapeut  
Sirje Pree  
Sirje Vahar  
Svetlana Pärnsalu  
Svetlana Reinmets  
Taimi Elenurm  
Tatjana Bobir  
Teele Hallmägi  
Terje Kaldur loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut, (K) terjekaldur@gmail.com
Tel.: 56 845 772
Tallinn, Harjumaa
Tiiu Jalakas  
Triin Ulst  
Victoria Scotti loovterapeut, kunstiterapeut victoriascotti@gmail.com Tallinn, Harjumaa
Õnne Aas-Udam loovterapeut onneaas.udam@gmail.com
Tel.: 5 287 288
Tabasalu, Harjumaa
Õnne Naaris  
           
Copyright © All rights reserved
Keiu tee 15, Randvere küla, Viimsi vald, Harjumaa, 74016, Estonia | eestiloovteraapiad@gmail.com