15.detsembril kell 17.00, Lai 22, Tallinn


Esimene Eesti Loovteraapiate Ühingu ja Õppija Ühenduse sündmus "Jõuluime".

Eesti Loovteraapiate Ühing on loomas enda juurde Õppija Ühendust, mis koondab neid, kes õpivad kunstiteraapiate eriala bakalaureuseõppes või täiendusõppes.

Õppija Ühenduse ideeks on kaasata kunstiteraapiate erialal õppijaid ELTÜ tegevustesse ning luua õppijatele ühingu uures toetusgrupp. ELTÜ Õppija Ühenduse liikmetel on võimalus anda oma panus nii
Õppija Ühenduse loomisele, arendamisele kui loovteraapiate arengule laiemalt, käivitada arutelusid ja projekte oma erialast ning spetsialiseerumissuunast lähtuvalt. Õppija Ühendus eesmärgistab ise oma tegevuse ja valib oma esinduse.

Õppija Ühenduse liikmele laienevad ELTÜ liikme õigused ja kohustused, ÕÜ liikmel on näiteks ELTÜ liikme soodustus ELTÜ poolt korraldavatel koolitustel ja muudel sündmustel. Samas laieneb ÕÜ liikmele ka ELTÜ liikmemaks, mis on aastas 10 eurot.

Seoses eelnevaga kutsub ELTÜ juhatus Sind kui tulevast ÕÜ liiget osalema 15.detsembril kell 17.00 Lai 22 esimesel Eesti Loovteraapiate Ühingu ja Õppija Ühenduse ühisel sündmusel "Jõuluime".

Sündmusele on oodatud kõik ELTÜ liikmed ning ÕÜ liikmeks astujad.

Jõuluaeg ning sellel eelnev aeg on maagiline ja imede aeg. Ehk annab 15. detsember ühele uuele ja suurele imele alguse ning ka Sul on võimalus sellest imest osa saada ja endast jälg jätta, sest kohe-kohe muutub see hetk üheks oluliseks sündmuseks ELTÜ ajaloos!

Õppija Ühendusega liitumiseks täida avaldus (vormi leiad siit) ja saada see enne 10. detsembrit aadressile info@loovteraapiad.ee

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
tagasi
     
Copyright © All rights reserved
Lai 13, 10133, Tallinn, Estonia | info@loovteraapiad.ee